Menu

aktualności

Przełajowe sukcesy Olimpii Zabrze

Zawodnicy Olimpii Zabrze mają za sobą przełajową część sezonu 2015 – pięć medali zdobytych podczas Mistrzostw Śląska i Makroregionowych Mistrzostw Polski to bardzo dobry wynik i rewelacyjny prognostyk na letnie starty!

 

Więcej…

Halowe Mistrzostwa Polski - Monika Hałasa jak zawsze wysoko!

Monika Hałasa po raz kolejny pokazała, że doskonale potrafi się zaprezentować na zawodach najwyższej rangi. Podczas rozgrywanych w dniach 21-22.02.2015 Halowych Mistrzostw Polski dwukrotnie znalazła się w pierwszej szóstce!

Więcej…

Mocne wejście w nowy rok – Spała zdobyta!

25 stycznia 2015 roku odbyły się pierwsze tegoroczne zawody – Halowe Mistrzostwa Śląska. Trzeba przyznać, że zawodnicy Olimpii Zabrze doskonale sprawdzili zmodernizowany obiekt w Spale – cztery medale i miejsca w czołówce do dobry prognostyk na Sezon 2015!

Więcej…

Julia Bartczak wybrana talentem roku!

Młoda zawodniczka Olimpii Zabrze, Julia Bartczak, głosami czytelników Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej została wybrana sportowym talentem roku 2014! Julia zdeklasowała rywalki, zdobywając 48,5% z 2601 głosów.

Więcej…

Monika Hałasa najpopularniejszym sportowcem w Zabrzu!

Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka, Monika Hałasa została najwyżej skalsyfikowanym sportowcem w sportach indywidualnych podczas plebiscytu na sportowca roku 2014! Monika ustąpiła miejsce jedynie czwórce zawodników Górnika Zabrze!

 

Więcej…

Strona 5 z 13

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony