Menu

aktualności

Podsumowanie sezonu 2014

W ubiegły piątek odbyło się spotkanie podsumowujące kolejny sezon działalności Olimpii Zabrze. Liczne medale, wysokie wyniki i otwarcie obiektu z tartanową bieżnią – ostatnie miesiące były dla nas niesamowite!

Więcej…

Bieżnia otwarta! Dla wszystkich!

Od środy 12 listopada 2014 zawodnicy Olimpii Zabrze i wszyscy pasjonaci biegania mogą korzystać z rewelacyjnie zlokalizowanej bieżni tartanowej! Obiekt sportowy przy ulicy Jaskółczej w Zabrzu został dostosowany do potrzeb lekkoatletyki!

Więcej…

Monika Hałasa wygrała w Hiszpanii!

Monika Hałasa została zaproszona przez Hiszpanów do wzięcia udziału w La Milla Urbana. Efekt? Przyleciała i wygrała!

Więcej…

Piotr Czapla walczył w Italii!

Piotr Czapla od trzech sezonów systematycznie wzmacnia swoją pozycję w ścisłej czołówce biegaczy górskich w Polsce. Jego determinacja i zaangażowanie w trening po raz kolejny zaowocowało powołaniem do Kadry Narodowej – tym razem reprezentował Polskę podczas Mistrzostw Świata we włoskim Cassete di Massa!

Więcej…

Mistrzowska forma – dwa dni, dwa medale Mistrzostw Polski!

Monika Hałasa po raz kolejny pokazała klasę i nawet kontuzja na początku okresu przygotowawczego nie przeszkodziła jej w  zdobyciu dwóch medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Podwójne podium w najważniejszej imprezie sezonu to idealne uwieńczenie treningów pod okiem trenera Mataczyńskiego! Gratulujemy!

Więcej…

Strona 6 z 13

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony