Menu

aktualności

Monika Hałasa najlepsza w międzynarodowym meczu lekkoatletycznym!

Monika Hałasa mocnym akcentem wróciła po kontuzji do startów na bieżni – podczas międzynarodowego meczu lekkoatletycznego wygrała bieg na 1500m, znacznie przyczyniając się do zwycięstwa Reprezentacji Polski!

Więcej…

Olimpia Zabrze po raz kolejny zdobywa tytuły Mistrzostw Śląska!

Zawodnicy Olimpii Zabrze z sezonu na sezon mocniej wpisują się w śląski krajobraz lekkoatletyczny. Podczas rozgrywanych w Bielsku-Białej i Częstochowie Mistrzostw Śląska zdobyli kolejne medale, przez co pokazali, że klub ma swoich godnych reprezentantów w każdej kategorii wiekowej!

Więcej…

Sportowy tour Olimpii Zabrze!

Zawodnicy Olimpii Zabrze mocnymi akcentami rozpoczęli starty na bieżni – przez pierwszy miesiąc startów sprawdzali swoją formę od Gliwic, przez Częstochowę, po Białystok. Odwiedzili wiele mitingów, z których za każdym razem wracali z rekordami życiowymi. Początek sezonu zapowiada, że emocji w tym roku nie zabraknie!

Więcej…

Przełajowe Medale Olimpii

Zawodnicy Olimpii Zabrze po raz kolejny pokazali, że potrafią zdobywać medale nie tylko na tartanowej bieżni hali czy stadionu, ale także na wymagających trasach przełajowych – tym razem nasi biegacze startowali w Rudzie Śląskiej i Katowicach, gdzie ciężko było im dorównać – trzy złote medale w trzech kategoriach muszą robić wrażenie!

Więcej…

Mocne wejście w nowy sezon!

W miniony weekend (22-23.02.2014r.) w Spocie obyły się 58. Halowe Mistrzostwa Polski, w których udział wzięła rekordowa liczba zawodników, a blisko 5 tysięcy widzów oklaskiwało świetny start Moniki Hałasy, zdobywczyni brązowego medalu!

Więcej…

Strona 7 z 13

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony