Menu

aktualności

Mocne wejście w nowy sezon!

W miniony weekend (22-23.02.2014r.) w Spocie obyły się 58. Halowe Mistrzostwa Polski, w których udział wzięła rekordowa liczba zawodników, a blisko 5 tysięcy widzów oklaskiwało świetny start Moniki Hałasy, zdobywczyni brązowego medalu!

Więcej…

Stadion lekkoatletyczny w Zabrzu już w 2014 roku!

To już pewne! Po kilkunastu latach starań, w budżecie Miasta Zabrze na rok 2014 znalazły się środki na przystosowanie obiektu Walki Makoszowy przy ulicy Jaskółczej w Zabrzu na potrzeby lekkoatletyczne!

Więcej…

DB Schenker Rail Polska S.A.

Miła jest świadomość, że zaangażowanie zawodników i trenerów Olimpii Zabrze wspierają największe przedsiębiorstwa regionu. Spółka DB Schenker Rail Polska S.A. zasponsorowała członkom naszego klubu koszulki, dzięki którym już z daleka wiadomo, jak dużo nas jest! Dziękujemy!

Więcej…

MSiT wspiera Olimpię!

Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Zabrze realizuje zadanie publiczne dofinansowane z funduszy Ministerstwa Sportu i Turystyki (Departament Sportu dla Wszystkich) "Lekkoatletyka w Zabrzu".

Więcej…

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Zawodnicy Olimpii Zabrze przyzwyczaili nas do tego, że na bieżni z sezonu na sezon prezentują się coraz lepiej. To, co do tej pory uchwytne było na ogólnopolskich listach rankingowych, dzisiaj można zobaczyć na profesjonalnych zdjęciach!

Więcej…

Strona 7 z 12

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony