Menu

aktualności

Stadion lekkoatletyczny w Zabrzu już w 2014 roku!

To już pewne! Po kilkunastu latach starań, w budżecie Miasta Zabrze na rok 2014 znalazły się środki na przystosowanie obiektu Walki Makoszowy przy ulicy Jaskółczej w Zabrzu na potrzeby lekkoatletyczne!

Więcej…

DB Schenker Rail Polska S.A.

Miła jest świadomość, że zaangażowanie zawodników i trenerów Olimpii Zabrze wspierają największe przedsiębiorstwa regionu. Spółka DB Schenker Rail Polska S.A. zasponsorowała członkom naszego klubu koszulki, dzięki którym już z daleka wiadomo, jak dużo nas jest! Dziękujemy!

Więcej…

MSiT wspiera Olimpię!

Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Zabrze realizuje zadanie publiczne dofinansowane z funduszy Ministerstwa Sportu i Turystyki (Departament Sportu dla Wszystkich) "Lekkoatletyka w Zabrzu".

Więcej…

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Zawodnicy Olimpii Zabrze przyzwyczaili nas do tego, że na bieżni z sezonu na sezon prezentują się coraz lepiej. To, co do tej pory uchwytne było na ogólnopolskich listach rankingowych, dzisiaj można zobaczyć na profesjonalnych zdjęciach!

Więcej…

Czas na Mistrzostwa Świata!

Sezon 2013 jest wyjątkowo udany dla zawodników i trenerów Olimpii Zabrze. Swoją formą szczególnie popisują się Monika Hałasa i Piotr Czapla. Po debiucie na Mistrzostwach Europy, Piotr został powołany do kadry na Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich!

Więcej…

Strona 8 z 13

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony