Menu

aktualności

Finał Mistrzostw Europy w debiucie!

Nasza najbardziej utytułowana zawodniczka, Monika Hałasa wróciła z Mistrzostw Europy U-23. Podczas startu w Tampere potwierdziła, że powołanie jej do Reprezentacji Polski było bardzo dobrym ruchem – rekord życiowy i finałowy bieg w debiucie robi wrażenie!

Więcej…

Kolejne dwa tytuły podczas Mistrzostw Polski!

W ubiegły weekend w Bydgoszczy zostały rozegrane 30. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, na których nie mogło zabraknąć przedstawicieli Olimpii Zabrze. Monika Hałasa po raz kolejny udowodniła swoją dominację w kraju – Mistrzostwo Polski w biegu na 1500m i Wicemistrzostwo na 800m robią wrażenie!

Więcej…

Piotr Czapla potwierdza formę przed Mistrzostwami Europy!

Niesamowitą niespodziankę sprawił Piotr Czapla kwalifikując się na Mistrzostwa Europy w biegach górskich, które rozegrane zostaną w Borowcu (Bułgaria) dnia 6 lipca 2013r. Przed wylotem nad Morze Czarne, sprawdził formę w Międzybrodziu Żywieckim – efekt? Wygrana z ponad 1,5min przewagi w biegu na Górę Żar!

Więcej…

To pewne! Monika Hałasa pojedzie na Mistrzostwa Europy!

Najlepsza zabrzańska biegaczka, Monika Hałasa w ubiegłą sobotę w Bydgoszczy potwierdziła swoją niesamowitą formę budowaną systematycznymi treningami pod okiem trenera Grzegorza Mataczyńskiego. Wynik 2:04:03 stanowi przepustkę do startu w fińskim Tampere podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2013! GRATULUJEMY!

Więcej…

Monika Hałasa na szczycie Europy!

W ubiegłą sobotę (18.05.2013r.) Monika Hałasa uzyskała niesamowity wynik w biegu na 800m – 2:06:57 to aktualnie czwarty czas Europy wśród Młodzieżowców!

Więcej…

Strona 9 z 13

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony