Menu

aktualności

Sport dla wszystkich

Myślisz, że realizacja sportowych marzeń wymaga drogiego sprzętu i wyjazdów na koniec świata? Pokażemy Ci, że bieganie, które jest bazą dla każdej profesjonalnej aktywności, można uprawiać zawsze i wszędzie, a bariery są przede wszystkim w głowie!

 

Więcej…

Systematyczność to styl życia

Systematyczność to nie tylko słowo, to styl życia! Nie trzeba codziennie pokonywać maratońskich dystansów, żeby w przyszłości go przebiec - każde regularne działanie przybliża nas do osiągnięcia celu. Ważne, żeby nie odpuszczać wtedy, kiedy życie wystawia nas na próbę.

 

Więcej…

Rekordy życiowe podczas Halowych Mistrzostw Polski!

Pięć rekordów życiowych podczas jednej imprezy w randze mistrzowskiej pokazuje, że realizowane przez zawodników plany treningowe sprawdziły się idealnie! Gratulujemy zawodnikom i trenerom!

 

Więcej…

Hałasa, Kampa, Szeliga, Sobstel i Hohmann – Ostrava zdobyta!

Halowe Mistrzostwa Śląska 2016 były bardzo udane dla Olimpii Zabrze – pięć medali i rewelacyjne wyniki to świetne wiadomości na początek roku!

Więcej…

Wicemistrzostwo Polski Nicoli Szeligi!

Nicola Szeliga zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Radomiu! Zacięta walka, doskonale rozegrany bieg i doskonały finisz – Nicola pokazała klasę! Sandra Sobstel wróciła z rekordem życiowym!

Więcej…

Strona 2 z 12

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony