Menu

aktualności

Wiara w siebie daję siłę

Ukończenie ciężkiego treningu, przebiegnięcie kolejnego kilometra czy poprawienie rekordu życiowego - każdy mały sukces s oznacza, że po raz pokazaliśmy sami sobie, jak jesteśmy mocni. Wiara we własne możliwości pomaga nie tylko w sporcie.

 

Więcej…

Pewność siebie budowana treningami

Nic tak doskonale nie buduje pewności siebie jak świadomość swoich możliwości, którą opiera się na systematycznej pracy nad własnymi słabościami. Nasze treningi to nauka konsekwencji w realizacji marzeń, nie tylko tych sportowych.

 

Więcej…

Trening zaangażowania

Zaangażowanie jest kluczem do realizacji marzeń. Treningi z Olimpią Zabrze to doskonała okazja, żeby się przekonać, że systematyczna praca doskonale przekłada się na prawdziwy sukces.

Więcej…

Z pasją przez życie

Pokazujemy, że sport jest najzdrowszą i najbardziej efektywną odskocznią, pozwalającą spojrzeć z dystansu na codzienne problemy. Dobrze jest mieć pasję, która daje nam radość - to pomaga!

Więcej…

Sport dla wszystkich

Myślisz, że realizacja sportowych marzeń wymaga drogiego sprzętu i wyjazdów na koniec świata? Pokażemy Ci, że bieganie, które jest bazą dla każdej profesjonalnej aktywności, można uprawiać zawsze i wszędzie, a bariery są przede wszystkim w głowie!

 

Więcej…

Strona 2 z 13

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony