Menu

aktualności

Olimpia znowu złota!

Zawodnicy Olimpii Zabrze szybko postanowili pokazać, że dobrze przepracowali okres przygotowawczy do nowego sezonu – po sobotnich startach kolejne tytuły Mistrzostw Śląska trafiły do Zabrza!

Więcej…

Kilometry w nogach, uśmiechy na twarzach!

Sportowa ekipa Olimpii Zabrze ma już za sobą pierwszy w tym roku obóz przygotowawczy do nowego sezonu. Ponad tydzień spędzony w Szklarskiej Porębie to czas nie tylko efektywnych treningów, ale także dobrej zabawy!

Więcej…

Zima w Szklarskiej Porębie

Obozy sportowe to nieodłączny element każdego planu treningowego. Zawodnicy i trenerzy Olimpii Zabrze na pierwsze w tym roku zgrupowanie wybrali miejsce wyjątkowe dla lekkoatletów – Szklarską Porębę.

Więcej…

Popis formy Olimpii Zabrze!

W środku zimy przyszedł czas na pierwszy prawdziwy sprawdzian formy – zawodnicy UKS Olimpia Zabrze mieli szansę zmierzyć się z najlepszymi podczas Halowych Mistrzostw Śląska w Spale. Efekty? Wrócili z czterema medalami!

Więcej…

Postaci z Olimpii wśród najpopularniejszych w Zabrzu!

12 stycznia 2013r. odbył się tradycyjny zabrzański Bal Sportowca, podczas którego nagrodzono najpopularniejszych sportowców i trenerów Zabrza.

Czytelnicy Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej docenili postaci z Olimpii Zabrze - w pierwszej piątce zawodników znalazła się Monika Hałasa, a czwarte miejsce wśród trenerów zajął Grzegorz Mataczyński!

Więcej…

Strona 11 z 13

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony