Menu

aktualności

Postaci z Olimpii wśród najpopularniejszych w Zabrzu!

12 stycznia 2013r. odbył się tradycyjny zabrzański Bal Sportowca, podczas którego nagrodzono najpopularniejszych sportowców i trenerów Zabrza.

Czytelnicy Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej docenili postaci z Olimpii Zabrze - w pierwszej piątce zawodników znalazła się Monika Hałasa, a czwarte miejsce wśród trenerów zajął Grzegorz Mataczyński!

Więcej…

Bal Sportowca 2013

Wydział Kultury i Sportu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tradycyjnym Balu Sportowca, który rozpocznie się 12 stycznia 2013 r. o godz. 20.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu przy ul. Matejki 6.

Nie zabraknie na nim mocnych akcentów związanych z Olimpią Zabrze - do nagród nominowani są: Monika Hałasa, Martin Czupała oraz Trener Grzegorz Mataczyński!

Więcej…

Z bieżni na ulicę

Zawodnicy UKS Olimpia Zabrze dopiero co zakończyli sezon starów na bieżni, a już zatęsknili za wygrywaniem i postanowili wykorzystać wypracowaną formę na biegi uliczne.

Więcej…

Zakończenie sezonu

Biegacze z UKS Olimpia Zabrze mają za sobą już kolejny sezon startów. Sportowe zmagania, których pierwszy akcent był już w styczniu podczas startów halowych, pokazały, że przyjęta przez trenerów droga treningu oraz odpowiednio nałożone obciążenia w połączeniu z samozaparciem i zaangażowaniem zawodników muszą dać pozytywne efekty.

Więcej…

Galeria już działa

Prace nad pełnym uzupełnieniem strony klubowej dobiegają końca. Dzisiaj udało nam się ostatecznie uzupełnić galerię o najlepsze zdjęcia z życia klubu.

Więcej…

Strona 11 z 12

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony