Menu
Homewspółpraca

Współpraca

UKS Olimpia Zabrze to klub sportowy zrzeszający młodych ludzi z Zabrza i okolic. Codziennie kilkudziesięcioosobowa grupa biegaczy pojawia się na ulicach i parkach Zabrza, a w sezonie co weekend startuje na bieżniach całego Śląska. Jesteśmy biegającą kampanią sportu, a możemy także zostać żywą reklamą Państwa instytucji!

Przez wsparcie UKS Olimpia Zabrze, pokażecie Państwo, że nie jest Wam obojętne wychowanie młodzieży w duchu pozytywnego współzawodnictwa, a społeczna odpowiedzialność biznesu to nie fikcja. Jesteśmy grupą rzucają się oczy, zapamiętywaną i podziwianą przez przychodniów, dzięki czemu Państwa logo zostanie odpowiednio z nam utożsamione.

Wiemy na czym polega współpraca i z pewnością zrobimy wszystko, aby wspólnie mieć dobre wspomnienia!

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj wsparcia, dlatego każdą możliwość współpracy przygotujemy indywidualnie, zachęcamy do kontaktu:

Piotr Pękalski,
Członek Zarządu UKS Olimpia Zabrze ds. współpracy
Tel. 608 539 778
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Andrzej Leonowicz
Prezes Zarządu UKS Olimpia Zabrze
tel. 692 130 307
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Partnerzy Główni


Współpraca

Odświeżenie


UKS Olimpia Zabrze jest odświeżoną kontynuacją klubu UKS 14 Zabrze.

Już ponad 12 lat współtworzymy zabrzański sport!

Reprezentacja Polski!


Monika Hałasa i Piotr Czapla są kolejnymi zawodnikami po Antoninie Behnke, reprezentującymi Olimpię w Kadrze Polski!

Początek strony