Menu
Homeludziezawodnicy

Zawodnicy

Tak samo, jak nie da się wyobrazić sobie klubu sportowego bez zawodników, tak członkom UKS Olimpii Zabrze ciężko sobie wyobrazić  treningi bez atmosfery, która na nich panuje.
UKS Olimpia Zabrze tworzony jest przez osoby młode, energiczne i pełne fantazji. Początkowo byli to przede wszystkim gimnazjaliści, ale lata treningów, pokonywania samego siebie i w efekcie osiąganie rewelacyjnych wyników sportowych sprawiło, że obecnie w klubie trenują także uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci. W ostatnich latach do aktywnego spędzania wolnego czasu przekonują się jednak coraz młodsi, dlatego widok coraz większej grupy uczniów szkół podstawowych zapowiada już kolejną zmianę pokolenia UKS Olimpii Zabrze.

Możemy się pochwalić, że treningi oparte z jednej strony na dobrze dobranych planach treningowych, a z drugiej na zaangażowaniu zawodników UKS Olimpia Zabrze przynoszą rewelacyjne wyniki – członków UKSu stale można spotkać na obozach kadry wojewódzkiej w praktycznie każdej kategorii wiekowej, a także na zgrupowaniach Kadry Polski. Systematycznie powiększanie zdobyczy medalowych podczas imprez rangi mistrzowskiej sprawiło, że obecnie jesteśmy w czołówce klubów śląska!
Tak, wszyscy zaczynali od 20minut truchtu ;)

Odświeżenie


UKS Olimpia Zabrze jest odświeżoną kontynuacją klubu UKS 14 Zabrze.

Już ponad 12 lat współtworzymy zabrzański sport!

Reprezentacja Polski!


Monika Hałasa i Piotr Czapla są kolejnymi zawodnikami po Antoninie Behnke, reprezentującymi Olimpię w Kadrze Polski!

Początek strony