Menu
Homewyniki

Wynki zawodników

Nie jest tajemnicą, że dla każdego zawodnika, który w trening obok pasji wkłada pełne zaangażowanie, konsekwencję i samozaparcie dobre wyniki są najlepszą nagrodą i jednocześnie największym motywatorem do dalszej pracy.

Zawodnicy UKS Olimpia Zabrze to ambitni sportowcy, dla których zwycięstwo w duchu fair play to ukoronowanie godzin spędzonych na treningach i potu wylanego w przygotowanie do startu. Bez poświecenia połączonego ze szczerą chęcią do trenowania z jednej strony nie byłoby medali największych krajowych imprez sportowych, a z drugiej właściwej sportowej samorealizacji. To niesamowite uczucie, kiedy w głos spikera po raz kolejny na tych samych zawodach wywołuje na podium zawodnika Olimpii Zabrze

Przy sukcesach nie można jednak zapominać o trenerach, których doświadczenie, wiedza i chęć właściwego przygotowania wychowanków do imprez jest nie do przecenienia. Bez planów treningowych Grzegorza Mataczyńskiego, Wojciecha Gajewskiego i Wojciecha Kmiecia nie byłoby tak wielu zawodników na podiach mistrzostw wojewódzkich, makroregionu czy kraju – to oni wykreowali nasze gwiazdy!

Odświeżenie


UKS Olimpia Zabrze jest odświeżoną kontynuacją klubu UKS 14 Zabrze.

Już ponad 12 lat współtworzymy zabrzański sport!

Reprezentacja Polski!


Monika Hałasa i Piotr Czapla są kolejnymi zawodnikami po Antoninie Behnke, reprezentującymi Olimpię w Kadrze Polski!

Początek strony