Menu

Nauka

Klasa sportowa o profilu lekkoatletycznym otwarta została w jednym z najbardziej renomowanych gimnazjów w Zabrzu – Gimnazjum nr 2. Wybór tej placówki nie był przypadkowy. Z jednej strony ma ona dobrą infrastrukturę sportową oraz położona jest niedaleko parku, z drugiej natomiast daje młodym ludziom szansę na zdobycie rzetelnej wiedzy.  Gimnazjum nr 2 do wielu lat stale plasuje się na znaczących miejscach w rankingach i jest chętnie wybierane przez młodzież.

Grono pedagogiczne Gimnazjum nr 2 w Zabrzu tworzy zespół składający się z nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, którzy wychowali już niejedno pokolenie młodzieży oraz młodych pedagogów, pełnych nowych pomysłów i innowacyjnego podejścia do swoich wychowanków. Takie zestawienie od lat się sprawdza, czego dowodem jest niezwykła popularność Gimnazjum nr 2 wśród uczniów.

Należy także zwrócić uwagę na wielkość klasy sportowej – nauka w 24 osobowym gronie to w obecnych czasach rzadko spotykana szansa pracy w małym zespole klasowym, dająca nauczycielom możliwość indywidualnego podejścia do ucznia, a młodym ludziom lepszego kontaktu z pedagogiem.

Więcej na www.gimnazjum.zso5.zabrze.pl

Odświeżenie


UKS Olimpia Zabrze jest odświeżoną kontynuacją klubu UKS 14 Zabrze.

Już ponad 12 lat współtworzymy zabrzański sport!

Reprezentacja Polski!


Monika Hałasa i Piotr Czapla są kolejnymi zawodnikami po Antoninie Behnke, reprezentującymi Olimpię w Kadrze Polski!

Początek strony