Menu

Wicemistrzostwo Polski Nicoli Szeligi!

Nicola Szeliga zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Radomiu! Zacięta walka, doskonale rozegrany bieg i doskonały finisz – Nicola pokazała klasę! Sandra Sobstel wróciła z rekordem życiowym!

26-27.09.2015r. w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, w których doskonale zaprezentowały się zawodniczki Olimpii Zabrze. Nicola Szeliga zdobyła srebrny medal w biegu na dystansie 1000m. Nasza zawodniczka doskonale wytrzymała presję, pokazując, że potrafi walczyć do samego końca – różnica w uzyskanych wynikach przez pierwszą trójkę wyniosła zaledwie 0,3 sekundy!
Bardzo dobrze pobiegła również Sandra Sobstel, która w biegu na 600m zajęła 8 miejsce ustanawiając nowy rekord życiowy!

Gratulujemy zawodniczkom i ich trenerowi, Wojciechowi Gajewskiemu!