przycisk

Menu

Siedziba

logo

W okresie od wiosny do jesieni najczęściej można nas spotkać w Parku im. Powstańców Śląskich (ul. Czołgistów) oraz w Parku im. Witolda Pileckiego (ul. 3-go Maja), w zimie natomiast korzystamy z sal gimnastycznych ZSO (ul. Wolności) oraz ZSO nr 11 w Zabrzu (ul. Siekiewicza).

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi godzinami, zachęcamy do kontaktu z trenerem Wojciechem Gajewskim:


tel. 693 102 634
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Adres korespondencyjny:
UKS Olimpia Zabrze
ul. Sienkiewicza 33
41-800 Zabrze

Adres siedziby:
UKS Olimpia Zabrze
ul. Gdańska 10
41-800 Zabrze

Nasz klub

logoUKS Olimpia Zabrze to odświeżona kontynuacja działalności UKS 14 Zabrze. Jesteśmy jedynym klubem sportowym w Zabrzu, który kształci lekkoatletów-biegaczy. Od ponad 10 lat wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska sprawia, że młodzi ludzie z Zabrza i okolic dostają szansę uczestniczenia w treningach opartych na racjonalnym podejściu zarówno do umiejętności, jak i wieku ich uczestników. Podstawowym celem zajęć sportowych jest przekazanie młodzieży prawdziwych idei sportu – dopiero zawodnik, który szczerze uwierzy, że konsekwencja i samozaparcie to klucz do sukcesu zarówno w sporcie, jak i w życiu, będzie w stanie go rzeczywiście osiągnąć.

 

UKS Olimpia Zabrze to klub biegowy, dlatego zajęcia odbywają się głównie w zabrzańskich parkach oraz salach gimnastycznych miejscowych szkół. Staramy się dobierać miejsca zajęć w taki sposób, aby były  bezpieczne oraz spełniały potrzeby treningowe, a dojazd do nich nie stanowił problemu.

UKS Olimpia Zabrze
jest dofinansowany przez
Miasto Zabrze

Mistrzostwa Polski

Kolejna medalistka Mistrzostw Polski:

Nicola Szeliga
- 26-27.09.2015r., Radom

Początek strony